Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Доценти

Доценти

Невенка Китева Роглева

00389 2 3099 135

Весна Ојлеска Латкоска

+389(0)23099152

Маре Србиновска

+38923099160, +38923099162

Томислав Шуминоски

  • Доцент
+389-2-3099112
Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
декември
« декември 2021 »
повтсрчепесане
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031