Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Весна Ојлеска Латкоска

Весна Ојлеска Латкоска

Весна Ојлеска Латкоска

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: +389(0)23099152

Образование:

  1. BSc (2004 / Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Електротехнички факултет-Скопје)

Работно искуство:

Јануари 2007-денес: Помлад асистент на Институтот за автоматика и системско инженерство; 
Септември 2005-Јануари 2007: Соработник-Демонстратор на Институтот за автоматика и системско инженерство; 
Ноември 2004-Мај 2005: VIGOUR spol. S r.o. Прага, Р. Чешка, програмер;

Дејства на документ
Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
aвгуст
« aвгуст 2020 »
повтсрчепесане
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31