Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Настани Отворен ден на ФЕИТ

Отворен ден на ФЕИТ

кога 14.04.2018.
од 11:00 до 13:00
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)

 

 

 

 

Отворен ден на ФЕИТ

 

Отворениот ден почнува од 11 часот, а поаѓањето на турите низ Факултетот е во периодот од 11 до 12 часот.

Ве очекуваме!

cetvrta_najava_2018.png