Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Софија Богданова

Софија Богданова

Софија Богданова

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: + 389 2 30 99 109

Институт

Електроника:

Образование:

  1. PhD-EТФ-Скопје 1995, MSc ЕТФ_Белград1985, BSc EMF-Skopje1969

Работно искуство:

ЕТФ-Скопје од 1969 до сега

Дејства на документ
Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
април
« април 2020 »
повтсрчепесане
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930