Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Билјана Начевска-Настовска

Билјана Начевска-Настовска

Билјана Начевска-Настовска

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: +389 70 945458

Образование:

  1. MSc - Природно математички факултет, јуни 2003
  2. BSc - Природно математички факултет, јули 1998

Работно искуство:

ЕТФ - Скопје
PEKSNAS - експериментални паралелки, септември 1998-април 1999

Дејства на документ
Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
октомври
« октомври 2021 »
повтсрчепесане
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031