Лични алати
Пријави се
Трага: Дома УПИСИ Уписи 2014 Конечна ранг листа - втор уписен рок - УПИСИ 2014

Конечна ранг листа - втор уписен рок - УПИСИ 2014

 


ikona_pdf КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА - РЕШЕНИЕ ЗА ПРИЕМ ikona_pdf- втор уписен рок -

СООПШТЕНИЕ

Запишувањето на новите студенти ќе се врши на

11 и 12.9.2014 година

на шалтерите од Службата за студентски прашања (на трети кат) во период од 11:00 до 15:00 часот.


13.00 часот, 09.09.2014 година/ Конкурсна комисија на ФЕИТ

 

Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
ноември
« ноември 2021 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930