Лични алати
Пријави се
Трага: Дома УПИСИ Уписи 2014 Инфо денови 2014

Инфо денови 2014

feitOpenDays.jpg

Сите заинтересирани средношколци можат да не посетат на ФЕИТ и да се информираат за сите прашања поврзани со уписите на ФЕИТ.


Термини на ИНФО ДЕНОВИТЕ на ФЕИТ во јули:

1 и 2 јули 10-13 часот

во просториите на ФЕИТ


Термини на ИНФО ДЕНОВИТЕ на ФЕИТ во август:

12 и 13 август од 10-14 часот

во просториите на ФЕИТ


Заинтересираните своите прашањa за упис можат да ги упатат до Центарот за нови студенти, на cns@feit.ukim.edu.mk .

Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
ноември
« ноември 2021 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930