Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Настани Свечено отворање на Студентската Конференција Енергетска Ефикасност и Одржлив Развој – СКЕЕОР 2018.

Свечено отворање на Студентската Конференција Енергетска Ефикасност и Одржлив Развој – СКЕЕОР 2018.

кога 04.12.2018.
од 10:00 до 16:00
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)

 

 

 

 

 

Со големо задоволство Ве покануваме на свеченото отварање на овогодишната Студентска Конференција Енергетска Ефикасност и Одржлив Развој – СКЕЕОР 2018.

Отварањето е со почеток во 10:00h и ќе се оддржи во амфитеатарот на ФЕИТ.

Во продолжение може да ја погледнете и агендата за СКЕЕОР 2018.

Ве очекуваме!

АГЕНДА