Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Весна Арнаутовски-Тошева

Весна Арнаутовски-Тошева

Весна Арнаутовски-Тошева

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: 2 3099 168

Образование:

  1. PhD (2004/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)
  2. MsC (1992/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)
  3. Dipl.Ing(1986/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)

Работно искуство:

ФЕИТ доцент (2005) 
ФЕИТ асистент (1989) 

PostDoc студиски престој, Univ. Blaise Pascal, Aubiere, France (2006/07)

Дејства на документ
Презентација на ФЕИТ

Prezentacija_na_FEITdekemvri2017_m.jpg

ISO 9001:2008

Соопштенија

RoboMac_Logobezgodina.jpg


erasmus.png

Календар
октомври
« октомври 2021 »
повтсрчепесане
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031